zabiegi

Medeste Clinic

Powiększanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, to zabieg, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Nic dziwnego… Efekt zabiegu widać niemal natychmiast. Co daje powiększanie ust kwasem hialuronowym. Po pierwsze zwiększa się gęstość naszych własnych tkanek. Wargi są powiększone i odpowiednio nawilżone. 

Ogromną zaletą tego zabiegu jest pełna kontrola. Pacjentka może precyzyjnie określić o ile chce powiększyć swoje usta. Dzięki temu uzyskany efekt jest całkowicie naturalny.

Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Jego rezultaty widać już po 2- 3 dniach. Kwas hialuronowy działa przez około rok. Po upływie tego czasu pacjentka musi zdecydować się na ponowne wstrzyknięcie kwasu, w innym przypadku usta wrócą do swojego naturalnego kształtu sprzed korekty.
Po wykonaniu zabiegu okolice ust mogą być mocno zaczerwienione, a nawet
opuchnięte. To całkowicie naturalna reakcja organizmu. Po kilkudziesięciu godzinach wszelkie podrażnienia powinny samoistnie zniknąć.

Medeste Clinic

Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

W obecnych czasach, uroda jest jednym z elementów, który wpływa na nasz dobry nastrój. Z pewnością gabinety kosmetyczne ułatwiają poprawę wizerunku, poprzez  oferowanie specjalistycznych zabiegów. 

Jednym z zabiegów wykonywanych przez lekarza medycyny estetycznej jest wolumetria twarzy kwasem hialuronowym. Następujące lata odbijają się wyraźnie na skórze twarzy i nie wygląda ona już tak atrakcyjnie jak w młodości. Tkanka podskórna traci swoją jędrność, wiotczeje, tworzy ubytki objętości w obrębie kości policzkowych, a to z kolei prowadzi do gromadzenia się nadmiaru skóry w obrębie linii żuchwy. Wolumetria twarzy kwasem hialuronowymnadaje utraconą objętość twarzy, przede wszystkim w obrębie kości policzkowychoraz tak zwanej doliny łez. Zabiegom poddają się również młode osoby, które chcą wspomóc naturę. W ten sposób uwypuklają się zbyt płaskie kości policzkowe. Nadaje to twarzy wyrazistości i ciekawego wyglądu. Zabieg ten zdecydowanie poprawia owal twarzy. Po takim zabiegu skóra pozostaje świetnie nawilżona.

Kontakt z Medeste Clinic